Ambasadorzy i Eksperci 3Flow

Ambasadorzy

Marta Tymoszewicz-Bednarz

Światowej klasy trener i szkoleniowiec branży fitness. Właścicielka polskiego oddziału szkoły bodyART, projektantka kolekcji Marta Tymoszewicz Design. Kobieta Energia. Kobieta Harmonia.

piotr-bloma

Piotr Bloma

Utytułowany kolarz szosowy, trzykrotny Mistrz Polski, startujący w klubie KSI START Szczecin. Sport miał być dla niego rehabilitacją, która pomoże mu powstrzymać skutki zwyrodnienia stawy biodrowego, a stał się stylem życia i największą pasją.

agnieszka-sobczyk-ambasadorka

Agnieszka Sobczyk

Trener personalny, właścicielka Sexy Ass Odzież. Mama z pasją. Sportową pasją. Od zawsze sport był obecny w jej życiu – fitness, twerk, pole Dance, cross fit i wreszcie znalazła swoje FLOW na siłowni i rozpoczęła starty w zawodach kulturystycznych Bikini Fitness. Motto życiowe – „Cel – praca – realizacja – powtórz!!!”

anna-ackermann

Anna Ackermann

Właścicielka biura podróży „Travel with Extreme Homies”. Absolwentka kierunku Pedagogika o specjalności wychowanie fizyczne i rekreacja. Instruktorka fitness i tańca Hip-Hop, snowboardu i tenisa ziemnego. Posiada uprawnienia Kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży oraz wychowawcy kolonijnego. Kilkukrotna Mistrzyni Polski oraz laureatka Mistrzostw Europy i Świata w tańcu Hip-Hop. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Od kiedy poznała Ackera stała się miłośniczką snowboardu, kitesurfingu i wakeboardu.

darek-rzepecki

Dariusz Rzepecki

Ojciec, mąż i człowiek z zasadami, który pomimo ciężkiego startu w dzieciństwie, uciekł za marzeniami do UK i od chłopaka sprzątającego ulice został trenerem, ratownikiem wodnym i ekspertem w suplementacji sportowej jeszcze w Londynie. Tęsknota za krajem jednak była silniejsza i mimo, że nikt nie wierzył, że mu się uda on zakotwiczył się w Polsce na stałe i mimo obaw został jednym z pierwszych trenerów crossfitu w swoim mieście i zarażał pasją swoich podopiecznych.

klaudia-szczesna

Klaudia Szczęsna-Rzepecka

Matka trójki dzieci, motywatorka mam i nie tylko, założycielka fanpage na FB Klaudia Szczęsna-do it with me, trenerka personalna, cross, training for warriors, kettlebell, zawodniczka IFBB, Finalistka Mistrzostw Polski w Fitness Sylwetkowym. Pięć lat temu, podjęła decyzję o zmianie swojego życia, skończyła swój wieloletni związek i wraz z dwójką dzieci zaczęła wszystko od zera. Z obecnym mężem i trenerem oraz trójką dzieci motywują na większą skalę, pokazując, że wszystko jest możliwe, czy w powrocie do formy, czy w podążaniu za marzeniami.

Kornel Majchrzak

Wielokrotny Mistrz Polski WPF, NAC, NABBA/WFF, dwukrotny Mistrz Europy WPF oraz Mistrz Świata IBFF w kategorii Men’s Physique. Człowiek o niesamowitej energii, pełen profesjonalizmu i poczucia humoru. Wolny czas uwielbia spędzać na siłowni lub za kółkiem – motoryzacja to jego druga pasja.

marcin-drozdz

Marcin Dróżdż

Trenuje kulturystykę od 14 lat. Do pierwszych startów zainspirował go Marek Szczepanik były zawodnik kulturystyki i pierwszy mentor, później mentorem był Grzegorz Ozga. Największe sukcesy to - IFBB Debiuty kulturystyczne 2009 kat do 80kg II Miejsce, IFBB MP 2010 kat do 85kg II Miejsce, IFBB MP 2011 kat do 80kg III Miejsce, IFBB Mistrzostwa Śląska kat do 90kg III Miejsce, IFBB MP 2012 kat do 85kg I Miejsce. Przez 6 lat prowadził własną siłownię - super czas i wspaniała przygoda. Jako trener personalny

piotr-jablonski

Piotr Jabłoński

Certyfikowany trener personalny z kwalifikacjami „Weight training prescription specialist, Nutrition specialist” i aktywny zawodnik sportów sylwetkowych. Wielokrotny Mistrz i Wicemistrz Wielkiej Brytanii (UKBFF, IFBB USN), gdzie mieszka od kilku lat. Kulturystyka nauczyła go cierpliwości, pokory i ciężkiej pracy, dzięki której można osiągnąć wszystko. Motywuje ludzi do zmiany swojego życia na lepsze.

Eksperci

anna-zelechowska

dr Anna Żelechowska

Specjalista rehabilitacji medycznej i neurologii, coach biznesu. Lekarz z powołania. Z pasją pomaga pacjentom podczas rehabilitacji po urazach, neurologicznej, z zespołami bólowymi kręgosłupa i stawów. Prywatnie – artysta malarz (Członek Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza), wokalistka w chórze. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się również w artykułach dotyczących zdrowego stylu życia, diety, aktywności oraz odpowiedniej suplementacji, publikowanych w prasie medycznej oraz znanych pismach dla kobiet (np. Zwierciadło).

Anna Zajdel

Ukończyła studia na kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, gdzie uzyskała tytuł magistra. Dietetyka jest jej pasją, bardzo lubi pomagać innym. Największą satysfakcję dla niej jest, gdy jej pacjenci dobrze się czują i promiennie wyglądają. Na bieżąco się dokształca, szuka możliwości zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. W swojej pracy zawodowej kieruje się dowodami naukowymi, faktami potwierdzonymi w badaniach naukowych. Uważa, że nie istnieją diety cud oraz że każdy nowy trend należy traktować z dystansem.