Dlaczego warto stosować mieszanki białek? 

Rola białka w diecie osób ćwiczących jest niepodważalnie istotna, o czym wiedzą praktycznie wszyscy sportowi pasjonaci. Prawdziwy problem pojawia się w momencie wyboru odpowiedniego preparatu, bo jak wiadomo – ile głosów, tyle opinii.

Obecny rynek suplementów diety i preparatów dla sportowców pęka w szwach od rosnącej liczby produktów, które z każdej strony atakują obietnicami niesamowitych efektów. To może stanowić przyczynę wielu wątpliwości, a także szeregu problemów z doborem właściwego produktu. Nikt nie chce marnować czasu i pieniędzy, dlatego zawczasu warto rozeznać się, który suplement jest godny naszej uwagi. Warto wspomnieć, że wszystkie białka wspomagają wzrost i utrzymanie dotychczasowej masy mięśniowej, co ma niesamowicie istotne znaczenie podczas modelowania sportowej sylwetki.

Jaką odżywkę białkową wybrać?

To pytanie spędza sen z powiek i wprawia w zakłopotanie wielu miłośnikom aktywności fizycznej. Wszyscy śmiało i zgodnie odpowiadają, że to serwatka stanowi jedno z najlepiej przyswajalnych źródeł pełnowartościowych protein. I w zasadzie na tym koniec. Na forach dyskusyjnych aż buzuje od nieustannej walki pomiędzy zwolennikami koncentratów, izolatów i hydrolizatów, którzy starają się dowieść słuszności własnego wyboru. Czy istnieje jednoznaczna odpowiedź? Nie! Nie ma złego wyboru i każda z przedstawionych frakcji charakteryzuje się zupełnie innymi właściwościami.

Czym jest koncentrat serwatki WPC?

To jedna z najchętniej wybieranych form białka serwatki w odżywkach polecanych osobom ćwiczącym rekreacyjnie oraz profesjonalnym zawodnikom sportowym. Zawartość protein w WPC waha się od 60 do 80%, a dodatek cukrów i tłuszczów w składzie zapewnia wyjątkowo słodki smak. Koncentraty charakteryzuje wydłużony czas przyswajania zawartych aminokwasów i niezbędnych wartości odżywczych. Rekomendowane są każdemu bez względu na aktualny cel, poziom doświadczenia i rodzaj uprawianej dyscypliny.

Co nazywamy izolatem serwatki WPI?

Tym mianem określa się odżywki białkowe, w których zastosowanie bardziej zaawansowanego procesu filtracji zapewnia rozbudowany aminogrami większa zawartość protein(do blisko 90%). Co więcej, odżywki WPI charakteryzuje mniejsza ilość zastosowanych cukrów i tłuszczów oraz znacznie lepsza przyswajalność aniżeli w przypadku wspomnianych koncentratów WPC. Ich wyjątkowa rozpuszczalność często zostaje zestawiona z delikatnym i nieprzesadnym smakiem. Rekomendowane w trakcie odchudzania czy też redukcji tkanki tłuszczowej.

Co to jest hydrolizat serwatki WPH?

Oto produkty stworzone z myślą o prawdziwych zawodowcach, którzy cenią sobie każdą spożytą kalorię i pragną przeprowadzić maksymalną metamorfozę. W przypadku hydrolizatów WPH zawartość protein serwatki może wahać się od ponad 90 do nawet 100%, co zapewnia stosującym osiągnięcie bezkompromisowego wsparcia o nieprawdopodobnym tempie przyswajalności. Szybkie wchłanianie produktu jest podyktowane wysokim stopniem biodostępności, a znikoma zawartości cukrów i tłuszczu gwarantuje brak niepotrzebnego wzrostu poziomu tkanki tłuszczowej.

Co wobec tego wybrać?

Nie ma złotej zasady w przypadku doboru odżywki białkowej. Każda z zaprezentowanych frakcji serwatki posiada swoje plusy i minusy, dlatego trudno jednoznacznie wybrać preparat proteinowy. Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań okazują się mieszanki białkowe tzw. protein matrix, których skład stanowi połączenie powyższych frakcji. Niestety większość pozycji na obecnym rynku odżywek białkowych w mniejszym bądź większym stopniu wymaga dopracowania, co jest podyktowane m.in.:

Wypróbuj kompleksową odżywkę białkową powerFLOW WHEY MIX!

W myśl zasady less is more przygotowaliśmy produkt, który wykorzystuje wszystkie 3 frakcje serwatki w 1 odżywce! Od teraz nie musisz zastanawiać się nad doborem odpowiedniego preparatu czy niepotrzebnie wydawać pieniędzy na kilka oddzielnych opakowań! Przekonaj się, że mniej naprawdę oznacza więcej!

Suplement powerFLOW WHEY MIX to kompleksowa odżywka białkowa, której skład stanowi optymalne połączenie 3 frakcji serwatki – koncentratu (WPC), izolatu (WPI) oraz hydrolizatu (WPH). Produkt został stworzony z myślą o Tobie i każdym, dosłownie każdym sportowym freaku, który chce zapewnić codziennej diecie niezbędną ilość białka oraz wspomóc pracę nad wzrostem i utrzymaniem masy mięśniowej. Tak, to właśnie proteiny stanowią podstawę dla efektywnego budowania prawdziwie muskularnej sylwetki! Zapewnij własnym mięśniom odpowiednią porcję niezbędnego budulca!

Po co 3 różne frakcje? Koncentrat, izolat i hydrolizat charakteryzują się zupełnie odmiennymi tempami przyswajalności, co zapewnia zróżnicowany czas wchłaniania białka i zawartych wartości odżywczych! Dzięki temu produkt możesz spożywać o dowolnej porze dnia – podczas śniadania, po treningu, pomiędzy posiłkami czy nawet przed snem!Tak jak wspominaliśmy, less is more i nie ma w tym nawet krzty przesady, a tylko pełnowartościowe proteiny!

Nie wierzysz w nasz produkt? To co powiesz na bogaty aminogram, który w 100 g odżywki zawiera aż 18 g aminokwasów BCAA i 12 g L-glutaminy – fundamentalnych składników tkanki mięśniowej? Dzięki nim zyskasz odpowiednie wsparcie dla ogólnej puli azotowej ustroju i zapewnisz mięśniom niezbędne warunki do realizacji intensywnych ćwiczeń. Co więcej, aminokwasy są fundamentalnym elementem zapewniającym mięśniom protekcję wobec niepożądanych reakcji rozpadu, które mogą być częstym następstwem wyczerpujących treningów.

Przekonaj się, że powerFLOW WHEY MIX nie jest kolejnym suplementem stworzonym w piwnicy, a produktem przygotowanym w najwyższym standardzie i z dbałością o każdy detal! Najlepszym dowodem jest potwierdzenie deklarowanej zawartości białka badaniami J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. .W składzie znajdziesz tylko pełnowartościową serwatkę, bez dodatku roślinnych protein czy pikowania poziomu protein tanimi aminokwasami! Ten produkt nie jest kotem w worku – to przeźroczysty słój z widoczną zawartością, a ta została stworzona z myślą o światowym poziomie!

Chcesz więcej? Wobec tego powinieneś sprawdzić nasz produkt w praktyce! Zdecyduj czy sięgniesz po niezwykle smaczną truskawkę, czy skusisz się na podwójnie czekoladową rozkosz! Każdy wariant pomimo wyjątkowej słodyczy charakteryzuje niska zawartość cukru i niewielka liczba kalorii, co pozwala wykorzystać powerFLOW WHEY MIX podczas odchudzania! Od teraz nie musisz martwić się o niekontrolowany wzrost tkanki tłuszczowej sięgając po białkowego shake’a! Przełam nudny smak codziennej diety i nie pozbawiaj się chwili przyjemności, zwłaszcza, gdy otrzymujesz odżywkę o bezproblemowej rozpuszczalności – bez grudek, pienienia się czy zalegającego proszku w shakerze!

A skoro pokusiłeś się trafić do tego momentu, to zdradzimy Ci niesamowitą informację. Ta odżywka może być Twoja za mniej niż 55 zł, nieźle prawda? Blisko 23 sugerowane porcje w opakowaniu gwarantuje miesiąc efektywnej i niezwykle smacznej suplementacji, to mniej niż 2 zł za 1 wysokoproteinowy shake bez grama ściemy! Sam zdecyduj czy warto!

Przekonaj się, dlaczego warto kupić powerFLOW WHEY MIX!

Matriksy proteinowe to odżywki białkowe, które rozwiewają wątpliwości wśród niezdecydowanych oraz umożliwiają kompleksowe wsparcie dla mięśni i codziennej diety. Wykorzystanie kilku frakcji pełnowartościowej serwatki w formie jednego produktu pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy przy równoczesnym zagwarantowaniu większej ilości korzyści. Tak jak wspominaliśmy less is more! Ogranicz suplementację do niezbędnego minimum i sięgnij jedynie po efektywne rozwiązanie!

Przestań dłużej zwlekać, tylko sięgnij po powerFLOW WHEY MIX – jeden cel, trzy źródła białka, niezliczone korzyści!

Last Updated on 10 listopada 2021 by Artur Ćmiel