ZNALEŹLI SWOJE FLOW

Ambasadorzy i Eksperci 3Flow

Ambasadorzy:

Marta Tymoszewicz-Bednarz

Jesteśmy szczęśliwi, gdy dołączają do nas osoby, które inspirują i motywują do poszukiwania swojego FLOW.
Kobieta – Boginii, prawdziwy wulkan pozytywnej energii, trener i właścicielka oddziału BodyArt Polska, projektantka, Ambasadorka zdrowego stylu życia i od niedawna Ambasadorka marki 3Flow i slimFLOW! Z ogromną radością przedstawiamy Wam Martę Tymoszewicz-Bednarz!

 

 

 

 

Klaudia Szczęsna

Matka trójki dzieci, motywatorka mam i nie tylko, założycielka fanpage na FB Klaudia Szczęsna-do it with me, trenerka personalna, cross, training for warriors, kettlebell, zawodniczka IFBB, Finalistka Mistrzostw Polski w Fitness Sylwetkowym. Pięć lat temu, podjęła decyzję o zmianie swojego życia, skończyła swój wieloletni związek i wraz z dwójką dzieci zaczęła wszystko od zera. Z obecnym mężem i trenerem oraz trójką dzieci motywują na większą skalę, pokazując, że wszystko jest możliwe, czy w powrocie do formy, czy w podążaniu za marzeniami.

 

 

Agnieszka Sobczyk

trener personalny, właścicielka Sexy Ass Odzież.
Mama z pasją. Sportową pasją. Od zawsze sport był obecny w jej życiu – fitness, twerk, pole dance, crossfiti wreszcie
znalazła swoje FLOW na siłowni i rozpoczęła starty w zawodach kulturystycznych w kategorii “bikini fitness”.

Przygotowania i starty w zawodach oraz “praca” trenera dają Agnieszce pełna satysfakcję.
Prowadzi siebie i innych w stronę zdrowia, zadowolenia z siebie, siły wewnętrznej i zewnętrznej.


Jej motto: “Cel-praca-realizacja-powtórz!!!”

 

Julia Cugier

Jest mamą trójki dzieci, które wspierają ją w drodze do sukcesu. Julia reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w Kulturystyce i Fitness w 2018 roku. Ponadto jest trenerką personalną, udziela konsultacji treningowych i dietetycznych, a przede wszystkim motywatorką, której uśmiech dosłownie nie schodzi jej z ust.

 

 

 

 

Patrycja Banaś

Blogerka, pasjonatka mody, makijażu, mama Natanka.

Uwielbia podróże, piękne fotografie i dobrą kuchnię. Jest realistką doszukującą się pozytywów w każdej sytuacji. Uwielbia śmiech. Muzykę. Przyjaciół. Kocha rodzinę. Swoje relacje z bliskimi opiera na miłości, szacunku i szczerości. Jest spełnioną mamą, kochającą partnerką, szczęśliwą córką, oddaną siostrą.

Wierzy, że każdy zasługuje na szczęście, ale nie każdy potrafi po nie sięgnąć. Uważa, że trzeba zacząć od zaakceptowania i polubienia samego siebie. Zachęca każdą kobietę – niezależnie od wieku – do zadbania o siebie i swoje samopoczucie.

Joanna Olczak

Finalistka konkursu Wielkopolska Miss, która została zaproszona do dużego konkursu piękności w Niemczech Princess of the World. Asia na co dzień studiuje Inżynierię Zarządzania na Politechnice Poznańskiej. Zawsze interesowała się tańcem towarzyskim, natomiast znalazła nowe hobby – zdrowy tryb życia.

 

 

 

 

Dariusz Rzepecki

Ojciec, mąż i człowiek z zasadami, który pomimo ciężkiego startu w dzieciństwie, uciekł za marzeniami do UK i od chłopaka sprzątającego ulice został trenerem, ratownikiem wodnym i ekspertem w suplementacji sportowej jeszcze w Londynie. Po niespełna dwóch latach pobytu w Polsce poznał Klaudię i szybko został tatą, co mimo dużych problemów w tamtym okresie zaprocentowało w przyszłości.

Darek wciąż rozwijał się jako trener oraz zawodnik crossfitu, ukończył w międzyczasie wiele kursów wraz z żoną i sam. Został coachem mentalnym kończąc profesjonalną szkołę coachingu w Krakowie, a w międzyczasie będąc mężem, ojcem i ojczymem szykował się do zawodów swojego życia IRON MAN, które ukończył w Barcelonie z bardzo dobrym wynikiem, co zachęciło go do kolejnych startów.

Eksperci:

Dr Anna Żelechowska

lek. med. Anna Żelechowska – specjalista rehabilitacji medycznej i neurologii, coach biznesu. Lekarz z powołania. Z pasją pomaga pacjentom podczas rehabilitacji po urazach, neurologicznej, z zespołami bólowymi kręgosłupa i stawów.

Prywatnie – artysta malarz (Członek Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza), wokalistka w chórze.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się również w artykułach dotyczących zdrowego stylu życia, diety, aktywności oraz odpowiedniej suplementacji,
publikowanych w prasie medycznej oraz znanych pismach dla kobiet (np. Zwierciadło).

Anna Zajdel – dietetyk

Ukończyła studia na kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, gdzie uzyskała tytuł magistra.

Dietetyka jest jej pasją, bardzo lubi pomagać innym. Największą satysfakcję dla niej jest, gdy jej pacjenci dobrze się czują i promiennie wyglądają. Na bieżąco się dokształca, szuka możliwości zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. W swojej pracy zawodowej kieruje się dowodami naukowymi, faktami potwierdzonymi w badaniach naukowych. Uważa, że nie istnieją diety cud oraz że każdy nowy trend należy traktować z dystansem.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadaj nam pytanie!

3FLOW stworzyliśmy z myślą o Tobie.

Spełniaj marzenia krok po kroku – z naszymi suplementami.

#kontakt

3Flow Solutions Sp. z o.o.

Budynek B, V piętro.

ul. Chorzowska 150

40-101 Katowice

tel. +48 32 7841233

#newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najważniejsze wiadomości na temat aktualnych promocji oraz nowości w naszym sklepie