W dzisiejszym wpisie na blogu 3FLOW chcielibyśmy przedstawić Wam Łukasza Kowalkow – doświadczonego fizjoterapeutę, osteopatę i założyciela Akademii Zdrowia. Łukasz dołączył do grona naszych Ekspertów i chętnie podzieli się z Wami wiedzą na temat przygotowania motorycznego czy też treningów pod dyscypliny długodystansowe.

Zapraszamy do lektury!

Łukasz Kowalkow ukończył studia magisterskie na Wydziale Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na specjalności Masaż i odnowa biologiczna. Swoją edukację kontynuował we Włoszech, kończąc EOS – European Osteopathic School- Scuola di Osteopatia w Milanie.

Kariera zawodowa Łukasza również rozpoczęła się we Włoszech. Pracował tam przez ponad 10 lat jako specjalista w dwóch placówkach medycznych: w Przychodni Specjalistycznej Medisport w Chivasso pod Turynem oraz w klinice fizjoterapii Centro di Recupero Rieducazione Funzionale “Mons. Luigi Novarese”.

Poza wieloletnią praktyką zawodową Łukasz stale zdobywał nową wiedzę na temat swojej profesji na kursach i szkoleniach. Wśród nich warto wymienić: liczne seminaria z terapii manualnych, osteopatii, manipulacji strukturalnych, taping nerwowo-mięśniowy czy terapię fali uderzeniowej STORZ.

Łukasz Kowalkow podczas zabiegu fizjoterapeutycznego

Łukasz, podobnie jak Wy i zespół 3Flow :), ma niesamowite pokłady zajawki i pasji do uprawiania sportu. Oprócz 5 lat gry we włoskim klubie siatkarskim ASD Volley Montanaro może pochwalić się on trzema startami w triathlonach (!), kilkoma maratonami, półmaratonami i startami na krótszych dystansach biegowych. Szacun!

Łukasz Kowalkow chętnie odpowie na Wasze pytania dotyczące tematów, które przybliżyliśmy Wam w powyższym wpisie. Zapraszamy do kontaktu na naszej skrzynce Facebookowej oraz pod adresem biuro@3flowsolutions.pl.

Jeśli jesteście z Wrocławia lub okolic i potrzebujecie specjalistycznej konsultacji w zakresie fizjoterapii lub zaburzeń funkcjonowania Waszego ciała, zapraszamy do odwiedzenia Akademii Zdrowia nowej wielospecjalistycznej przychodni założonej przez Łukasza. Na miejscu można też nabyć nasze suplementy zdrowia.

Pozdrawiamy serdecznie Łukasza i życzymy mu pomyślności w nowym projekcie Akademii Zdrowia!

Last Updated on 14 czerwca 2023 by mick