Ambasadorzy i Eksperci 3Flow

Ambasadorzy

Marta Tymoszewicz-Bednarz

Światowej klasy trener i szkoleniowiec branży fitness. Właścicielka polskiego oddziału szkoły bodyART, projektantka kolekcji Marta Tymoszewicz Design. Kobieta Energia. Kobieta Harmonia.

piotr-bloma

Piotr Bloma

Utytułowany kolarz szosowy, trzykrotny Mistrz Polski, startujący w klubie KSI START Szczecin. Sport miał być dla niego rehabilitacją, która pomoże mu powstrzymać skutki zwyrodnienia stawy biodrowego, a stał się stylem życia i największą pasją.

anna-ackermann

Anna Ackermann

Właścicielka biura podróży „Travel with Extreme Homies”. Absolwentka kierunku Pedagogika o specjalności wychowanie fizyczne i rekreacja. Instruktorka fitness i tańca Hip-Hop, snowboardu i tenisa ziemnego. Posiada uprawnienia Kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży oraz wychowawcy kolonijnego. Kilkukrotna Mistrzyni Polski oraz laureatka Mistrzostw Europy i Świata w tańcu Hip-Hop. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Od kiedy poznała Ackera stała się miłośniczką snowboardu, kitesurfingu i wakeboardu.

darek-rzepecki

Dariusz Rzepecki

Ojciec, mąż i człowiek z zasadami, który pomimo ciężkiego startu w dzieciństwie, uciekł za marzeniami do UK i od chłopaka sprzątającego ulice został trenerem, ratownikiem wodnym i ekspertem w suplementacji sportowej jeszcze w Londynie. Tęsknota za krajem jednak była silniejsza i mimo, że nikt nie wierzył, że mu się uda on zakotwiczył się w Polsce na stałe i mimo obaw został jednym z pierwszych trenerów crossfitu w swoim mieście i zarażał pasją swoich podopiecznych.

klaudia-szczesna

Klaudia Szczęsna-Rzepecka

Matka trójki dzieci, motywatorka mam i nie tylko, założycielka fanpage na FB Klaudia Szczęsna-do it with me, trenerka personalna, cross, training for warriors, kettlebell, zawodniczka IFBB, Finalistka Mistrzostw Polski w Fitness Sylwetkowym. Pięć lat temu, podjęła decyzję o zmianie swojego życia, skończyła swój wieloletni związek i wraz z dwójką dzieci zaczęła wszystko od zera. Z obecnym mężem i trenerem oraz trójką dzieci motywują na większą skalę, pokazując, że wszystko jest możliwe, czy w powrocie do formy, czy w podążaniu za marzeniami.

Kornel Majchrzak

Wielokrotny Mistrz Polski WPF, NAC, NABBA/WFF, dwukrotny Mistrz Europy WPF oraz Mistrz Świata IBFF w kategorii Men’s Physique. Człowiek o niesamowitej energii, pełen profesjonalizmu i poczucia humoru. Wolny czas uwielbia spędzać na siłowni lub za kółkiem – motoryzacja to jego druga pasja.

Eksperci

anna-zelechowska

dr Anna Żelechowska

Specjalista rehabilitacji medycznej i neurologii, coach biznesu. Lekarz z powołania. Z pasją pomaga pacjentom podczas rehabilitacji po urazach, neurologicznej, z zespołami bólowymi kręgosłupa i stawów. Prywatnie – artysta malarz (Członek Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza), wokalistka w chórze. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się również w artykułach dotyczących zdrowego stylu życia, diety, aktywności oraz odpowiedniej suplementacji, publikowanych w prasie medycznej oraz znanych pismach dla kobiet (np. Zwierciadło).

Anna Zajdel

Ukończyła studia na kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, gdzie uzyskała tytuł magistra. Dietetyka jest jej pasją, bardzo lubi pomagać innym. Największą satysfakcję dla niej jest, gdy jej pacjenci dobrze się czują i promiennie wyglądają. Na bieżąco się dokształca, szuka możliwości zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. W swojej pracy zawodowej kieruje się dowodami naukowymi, faktami potwierdzonymi w badaniach naukowych. Uważa, że nie istnieją diety cud oraz że każdy nowy trend należy traktować z dystansem.