3Flow Solutions

Sukces i wygrana, sprawność ciała i bystrość umysłu, poczucie szczęścia – za każdym z tych słów kryje się proces i praca nad osiągnięciem celu. Najważniejsze jest to, aby zacząć i się nie poddawać!

Bez względu na to, co chcesz osiągnąć – celem może być zarówno skuteczne odchudzanie, jak i zdobycie nagrody w renomowanym konkursie branżowym – ważne są systematyczność, wytrwałość i zaangażowanie.

3Flow Solutions także powstało w wyniku procesu. Droga ta była długa i nieraz wyboista, pokonaliśmy wiele kroków i etapów, bez których nie zebralibyśmy tak bogatego doświadczenia i wiedzy. I na pewno nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj.

Zaczęliśmy od sformułowania idei, a dziś mamy w rękach jej materialną formę – suplement diety Slim FLOW.

Nasze marzenia i wytrwałe działania zmierzające do ich realizacji doprowadziły do powstania firmy wraz z jej filozofią i misją.

Długie godziny rozmów, konsultacji, analiz były niezbędne do opracowania najlepszego składu naszych suplementów. Dzięki temu to nie zwykłe tabletki na odchudzanie czy uzupełnienie witamin – to idealna kompozycja składników, które są potrzebne Twojemu ciału i umysłowi.

Stosowane wraz ze zmianą nawyków żywieniowych, myślowych i regularnie podejmowaną aktywnością fizyczną, doprowadzą Cię do wymarzonej równowagi ciała i umysłu – do nowego, lepszego stanu. Stanu, w którym będziesz zadowolony ze swojej formy i ciała, z całego swojego życia.

Nasza misja zawiera się w słowach „Find your FLOW”. Szukaj i znajdź je z nami! Nie wiesz czego szukasz?

Czym jest FLOW?

FLOW to moment, w którym podczas uprawiania aktywności fizycznej czujesz jednocześnie towarzyszące Ci energetyzujące skupienie, pełne zaangażowanie i przyjemność z wykonywanej aktywności.

Stan ten charakteryzuje się brakiem samoświadomości, utratą poczucia czasu i całkowitą wolnością od strachu i lęku, wszelkich rozpraszających nas bodźców. Czujemy się jak na skrzydłach, całkowicie pochłonięci przez teraźniejszość.
Gdy przyjrzymy się osobie realizującej swoją pasję – i to nie tylko sportową – zobaczymy przepływ energii, który jest możliwy tylko przy pełnym skupieniu uwagi i radości z wykonywania danej czynności, oraz któremu nie przeszkadzają zewnętrzne bodźce, „hałas umysłu”.

Wtedy właśnie widzimy FLOW.

Właśnie to zainspirowało nas do wprowadzenia wielu zmian w nasze życie, w niemal każdą jego sferę. Zmian, które umożliwiają odnalezienie życiowego FLOW. Wtedy zamiast uciekać myślami z chwili obecnej, delektujesz się nią i – co najważniejsze – zamiast walczyć z teraźniejszością, akceptujesz ją i… działasz.

Idea FLOW stała się naszą filozofią, której efektem było powstanie firmy 3Flow Solutions, wraz z jej suplementami, które mają pomóc Ci w odzyskaniu równowagi i znalezieniu własnego FLOW.

Wiemy, że razem możemy osiągnąć wszystko!

Zespół 3Flow Solutions

Find your FLOW

FLOW to moment, w którym podczas uprawiania aktywności fizycznej czujesz jednocześnie towarzyszące Ci energetyzujące skupienie, pełne zaangażowanie i przyjemność z wykonywanej aktywności.

Ta krótka definicja pokazuje naprawdę niewielki fragment tego, czym jest FLOW. Jest to uczucie, które ogarnia każdy zakamarek ciała i umysłu, które całkowicie Cię pochłania – zarówno w czasie, jak i przestrzeni.

Określenie FLOW pochodzi od nurtu lub prądu rzeki, które Cię unoszą. Autor koncepcji FLOW – Mihály Csíkszentmihályi – przeprowadził serię wywiadów i to właśnie jego rozmówcy porównali uczucie FLOW do niosącej ich fali wodnej.

Idea FLOW obecna jest w psychologii już od lat 80., jednak dopiero teraz zaczynamy naprawdę ją poznawać. Uczymy się, jakie kroki należy podejmować, by w efekcie odnaleźć swoje FLOW i czerpać z niego najwięcej korzyści.

Jak dotrzeć do własnego FLOW? Jak je odnaleźć?
Owen Schaffer wyszczególnił 7 warunków, które nam w tym pomogą.

Musimy wiedzieć:

  • co robimy,
  • jak to zrobimy,
  • jak dobrze sobie radzimy,
  • dokąd zmierzamy.

Musimy też:

  • Stawiać sobie ambitne wyzwania,
  • Posiadać lub wykształcić odpowiednie umiejętności, dzięki którym im sprostamy,

i co najważniejsze, by poczuć FLOW, musimy:

  • Uwolnić się od rozpraszających nas bodźców i w pełni skupić się na wykonywanych zadaniach.

Chcemy pokazać Ci, że determinacją i systematycznością możesz osiągnąć wszystko, a jedyne czego potrzebujesz to pierwszy krok w odpowiednią stronę. Aktywność fizyczna, połączona ze zdrowym odżywianiem i racjonalną suplementacją tylko ułatwi Ci tę drogę.

Będziemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą. Zacznij od poznania 3Flow Solutions – kompleksowych suplementów diety, które połączone z odpowiednią dawką ruchu, zbilansowaną dietą, a przede wszystkim świadomością własnego organizmu, doprowadzą Cię wszędzie tam, gdzie zechcesz.