#Ambasada3FLOW - poznajcie Agatę i Daniela Czaja

Dzisiaj mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam naszych Ambasadorów – Agatę i Daniela Czaja. Dołączyli do ekipy #Ambasada3FLOW zaledwie parę miesięcy temu, wprowadzając pozytywną atmosferę, fachowe rady treningowe i sporą dawkę wiedzy z zakresu odżywania oraz suplementacji. Uzupełniają się idealnie – zarówno jako partnerzy na siłowni, jak i małżeństwo. Zapraszamy do lektury!

Kopia 1 (2)

On: Kulturysta, trener personalny i doradca żywieniowy

Na co dzień trener personalny, doradca żywieniowy i suplementacyjny z wieloletnim doświadczniem. Jak sam mówi – czasami nie wie czy jeść żeby ćwiczyć, czy ćwiczyć żeby jeść… Cały czas pogłebia swoją wiedzę poprzez szkolenia i kursy, by jak najsumienniej doradzać swoim podopiecznym w ich drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

 

Wielokrotny Mistrz i Medalista w Kulturystyce – na swoim koncie może pochwalić się nastepującymi tytułami

 

    • Mistrz Polski Federacji NPC
    • Mistrz Polski Federacji WBBF-WFF
    • V-ce Mistrz Europy Federacji WBBF-WFF
    • V-ce Mistrz Świata Federacji WBBF-WFFV-ce Mistrz Polski Federacji WPF
    • V-ce Mistrz Polski Federacji WPF
Kopia 1 (5)

Ona: Zwykła dziewczyna z prowincji, pasjonatka zdrowego odżywania

W przeszłości zmagała się z ciężkim dolegliwościami układu hormonalnego i pokarmowego. Ogromna motywacja i samozaparcie, pozwoliły uporać się z problemami zdrowotnymi oraz zmienić swoje nawyki żywieniowe. Dzięki ciężkiemu treningowi osiagnęła sylwetkę, z której jest zadowolona. Podobnie jak Daniel, cały czas pogłębia swoją wiedzę, chcąc jak najlepiej pomóc innym w zakresie doradztwa żywieniowego.

Kopia 1 (3)

...żyli i trenowali długo i szczęśliwie.

Początek ich historii nie mógł nastąpić nigdzie indziej niż na siłowni. Najpierw jako znajomi – wspólne treningi, wymiana doświadczeń, rady treningowe – później jako para, by finalnie znaleźć się razem na ślubnym kobiercu. Na co dzień trenują razem, wspierają się – nie tylko na siłowni ale także poza nią. Dzięki temu, nie brakuje im motywacji i wzajemnie się napędzają, wszystko uzupełniając sporą dawką dobrego humoru i dystansu do życia.